هرآنچه که باید درباره ی اپیلاسیون بدانید

اپیلاسیون

اپیلاسیون یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن موهای زائد است. اما برای بعضی از افراد که تا کنون انجام نداده اند و یا فقط در تابستان این کار را کردند، پیشنهاد هایی داریم. مطالب ما را در خصوص پارافین تراپی چیست و فواید آن را، در سایت بخوانید.

اپیلاسیون را چگونه انجام دهیم

قد موهای زائد

موی زائد حداقل باید 0.50 و حداکثر 1 سانتی متر باید باشد تا نتیجه ی بهتری را به شما ارائه کند. اگر موهای زائد شما ضخیم است باید همان یک سانتی متر باشد تا راحت تر بتوانید از شر آن خلاص شوید. پس از مدتی، موها کم کم از شدت ضخامتشان کم می شود و به مرور از بین بردنشان راحت تر می گردد. اگر موهای زائد بیشتر از مقدار گفته شده بود، به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا آنها را شیو کنید و بعد از دو یا سه هفته، به دنبال از بین بردن آنها باشید.

اپیلاسیون، هر چند بار؟

پیشنهاد ما هر چهار تا پنج هفته است. انجام آن بسیار برای پوست ضروری می باشد. انجام مداوم آن باعث لطافت و نرمی پوست و بدن می گردد. به مرور موهای زائد نرم تر می شوند و از بین بردن آنها راحت تر می شود و دیرتر بیرون می آیند.

پیش از اپیلاسیون، باید کار خاصی انجام دهم؟

وکسینگ
بله.پیش از برداشتن موها به حمام نروید و دوش نگیرید. خیس کردن موها، آن را نرم کرده و موجب شکنندگی بیشتر می گردد و عمل از بین بردن موهای زائد، بی تاثیر می شود.
از طول مناسب مو مطمئن شوید.
پوست محل مورد نظر را، پاکیزه نگه دارید.

بعد از برداشتن موی زائد

به پوست تمیز وعاری از موی زائد سلام کنید! البته پوست های مختلف، ممکن است واکنش متفاوتی داشته باشند ولی سرخ شدن و یا خارش به مدت دو یا سه روز کاملا طبیعی است. البته زمان درآمدن موها هم، احساس خارش وجود دارد. اگر مرام ازدواج یا جشن خاصی در راه دارید، پیشنهاد می کنیم برای تاثیر بیشتر، از یک ماه قبل شروع به اپیلاسیون کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =