3 نکته ی مهم در استفاده از خدمات کوتاهی مو

کوتاهی مو

ممکن است برای شما سوال شود که بهترین زمان برای استفاده از خدمات کوتاهی مو چه زمانی است؟ معمولا نوع و جنس موها با یکدیگر متفاوت است. برای همین ممکن است بعضی از افراد که از رشد خوب مو برخوردار هستند، بخواهند زودتر موهای خود را کوتاه کنند. اما پیش از کوتاهی باید چند نکته را دانست. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب 2 ویژگی بارز بهترین سالن زیبایی در تهرانسر ، به روی لینک کلیک کنید.

خدمات کوتاهی مو : پیش از کوتاهی مو

همه ی ما می دانیم که استانداردترین زمان کوتاهی مو، هر شش هفته یک بار است. اما زنان باهوش می دانند که در سال فقط کافی است چند بار مو را کوتاه کرد. پس چه باید کرد؟ چه زمانی موها را باید کوتاه نمود؟

مدل موی کوتاه و چتری

به نظر متخصصان مو و زیبایی هر شش یا هفت هفته می توان چتری ها یا مدل موهای کوتاه را، به دست قیچی سپرد. اما اگر مدل موی خاصی دارید که چتری هایتان باید همیشه در اندازه ی به خصوصی باشند، هر سه هفته می توانید از خدمات کوتاهی مو استفاده کنید. البته این مسئله به رشد موهای شما نیز بستگی دارد.

خدمات کوتاهی

چیدن مو

اگر هر سه یا چهار هفته انتهای موهای را خود را کوتاه کنید، بسیار خوب است. همچنین اگر موهای شما آسیب ندیده و موخوره و مشکلات دیگر را ندارد، می توانید این مدت زمان را بیشتر هم کنید. موهای سالم را می توان سه یا چهار بار در سال، کوتاه کرد.

موهای بلند

اگر موهای شما بلند است، کافی است تا هر چند ماه یک بار آنها را برای مرتب شدن و مدل گرفتن، مقداری کوتاه کنید یا مدل خاصی بزنید. البته توجه داشته باشید که موی بلند، پیر شده است. هرچه مو بیشتر بلند شود، عمر آن افزایش پیدا کرده و نازک تر می شود. برای همین هر هشت هفته کافی است تا برای کوتاه کردن موهای خود از خدمات کوتاهی مو استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − چهار =