در چند سال اخیر توجه به زیبایی و مرتب بودن ناخن ها برای خانوم ها در هر سن و هر قشری، باعث شده تا خدمات طراحی ناخن در غرب تهران در زمینه ی کاشت، پدیکور و مانیکور رشد و پیشرفت چشمگیری کند. اگر دنبال آن هستید تا با خدمات ناخن در غرب تهران بیشتر آشنا شوید، با ما همراه باشید.

خدمات ناخن در غرب تهران

کاشت ناخن

کاشت ناخن به زیبایی ناخن ها بسیار کمک کرده است. اما توجه داشته باشید که برای این کار نباید به هر خدماتی مراجعه کنید و با قیمت های وسوسه برانگیز، ناخن های خود را به دیگران بسپارید. برای این کار باید به متخصص کاشت ناخن مراجعه کنید تا نتیجه ی خوبی به دست آورید و به دست های خود آسیب نرسانید. چراکه کاشت ناخن ظرافت و دقت خاصی را می طلبد و در صورت حرفه ای نبودن ناخن کار، ممکن است آسیب جدی به دست و ناخن های شما وارد شود.
کاشت ناخن برای کسانی که ناخن های یکدست نداشته، یا عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چراکه با کاشت، عادت جویدن ناخن هم ترک شده و ناخن های آنها زیبا شده و رشد طبیعیشان را دوباره خواهند داشت.
سالن زیبایی ناتالی یکی از بهترین و حرفه ای ترین خدمات ناخن در غرب تهران را به شما ارائه می کند و با طراحی های بسیار زیبا و جذاب و با به کارگیری بهترین مواد و استخدام متخصصین حرفه ای، ناخن های زیبایی  را به شما هدیه می دهد.

مانیکور

مانیکور عبارت است از گرفتن گوشت های اضافی، پوست دور ناخن و تمیز کردن اطراف آن به گونه ای که دست آسیب ندیده و بافت ها سالم بماند. این کار برای تمیز شدن و زیبایی بیشتر ناخن ها و نیز لایه برداری صورت می گیرد. پس از مانیکور و با سوهان زدن، ناخن ها یک اندازه و یک شکل شده و ظاهرشان مرتب و یکدست می شود.

پدیکور

توجه داشته باشید که زیباسازی و گرفتن لایه ها، پوسته ها و گوشت های اضافی دور ناخن فقط مختص به ناخن های دست نبوده و ناخن های پا را هم می توان یکدست کرد و طراحی های متنوعی بر آنها انجام داد. این خدمات پدیکور نامیده می شود. سالن زیبایی ناتالی مشاوره، طراحی و کاشت ناخن برای پا را توسط بهترین متخصص های خود انجام می دهد.
خدمات طراحی ناخن فقط کاشت ناخن، مانیکور و پدیکور نیست. نظافت، ضد عفونی و مراقبت های بعد از این خدمات برای آلوده نشدن پوست و بدن مشتری، از مهم ترین وظایف متخصصین ما در سالن زیبایی ناتالی است. شما مشتریان گرامی می توانید با خیالی راحت و آسوده ناخن های خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که متخصصین ما با رعایت بهداشت ناخن، برای شما ناخن های بسیار زیبا و جذابی را پدید می آورند.

لاک ژل

لاک ژل یکی از بهترین خدمات برای تقویت، رشد و زیبایی ناخن ها می باشد. لاک ژل به دلیل داشتن کراتین، صدف ناخن را تقویت کرده و باعث می شود که ناخن ها رشد خوبی داشته باشند. در این روش از سوهان استفاده نشده و ناخن ها هیچ آسیبی نمی بینند. به راحتی می توانید در هر زمان که خواستید آنها را بردارید و در عین حال ناخن های سالمی داشته باشید.

کسانی که از کاشت ناخن استفاده کردند، نگران نباشند! لاک ژل برای ناخن های آنها نیز کاربرد داشته و درخششی چشمگیر را بر ناخن هایشان به وجود می آورد.
سالن زیبایی ناتالی با ارائه ی خدمات ناخن در غرب تهران در هر زمان، شما عزیزان را با به روزترین و پیشرفته ترین خدمات و مواد ناخن آشنا کرده و همواره برای دو چندان کردن زیبایی شما تلاش می کند.