در چند سال اخیر توجه به زیبایی و مرتب بودن ناخن ها برای خانوم ها در هر سن و هر قشری، باعث شده تا خدمات ناخن در غرب تهران در زمینه ی کاشت، پدیکور و مانیکور رشد و پیشرفت چشمگیری کند. اگر دنبال آن هستید تا با خدمات ناخن در غرب تهران بیشتر آشنا شوید، با ما همراه باشید.

مدل های طراحی ناخن سال 2020 در مرکز تخصصی ناخن در غرب تهران

 

معرفی 4 مورد از مهم ترین خدمات ناخن در غرب تهران

1-کاشت ناخن

کاشت ناخن به زیبایی ناخن ها بسیار کمک کرده است. اما توجه داشته باشید که برای این کار نباید به هر خدماتی مراجعه کنید و با قیمت های وسوسه برانگیز، ناخن های خود را به دیگران بسپارید. برای این کار باید به متخصص کاشت ناخن مراجعه کنید تا نتیجه ی خوبی به دست آورید و به دست های خود آسیب نرسانید. چراکه کاشت ناخن ظرافت و دقت خاصی را می طلبد و در صورت حرفه ای نبودن ناخن کار، ممکن است آسیب جدی به دست و ناخن های شما وارد شود.
کاشت ناخن برای کسانی که ناخن های یکدست نداشته، یا عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چراکه با کاشت، عادت جویدن ناخن هم ترک شده و ناخن های آنها زیبا شده و رشد طبیعیشان را دوباره خواهند داشت.
سالن زیبایی ناتالی یکی از بهترین و حرفه ای ترین خدمات ناخن در غرب تهران را به شما ارائه می کند و با طراحی های بسیار زیبا و جذاب و با به کارگیری بهترین مواد و استخدام متخصصین حرفه ای، ناخن های زیبایی  را به شما هدیه می دهد.

2-مانیکور

مانیکور عبارت است از گرفتن گوشت های اضافی، پوست دور ناخن و تمیز کردن اطراف آن به گونه ای که دست آسیب ندیده و بافت ها سالم بماند. این کار برای تمیز شدن و زیبایی بیشتر ناخن ها و نیز لایه برداری صورت می گیرد. پس از مانیکور و با سوهان زدن، ناخن ها یک اندازه و یک شکل شده و ظاهرشان مرتب و یکدست می شود.

3-پدیکور

توجه داشته باشید که زیباسازی و گرفتن لایه ها، پوسته ها و گوشت های اضافی دور ناخن فقط مختص به ناخن های دست نبوده و ناخن های پا را هم می توان یکدست کرد و طراحی های متنوعی بر آنها انجام داد. این خدمات پدیکور نامیده می شود. سالن زیبایی ناتالی مشاوره، طراحی و کاشت ناخن برای پا را توسط بهترین متخصص های خود انجام می دهد.
خدمات طراحی ناخن فقط کاشت ناخن، مانیکور و پدیکور نیست. نظافت، ضد عفونی و مراقبت های بعد از این خدمات برای آلوده نشدن پوست و بدن مشتری، از مهم ترین وظایف متخصصین ما در سالن زیبایی ناتالی است. شما مشتریان گرامی می توانید با خیالی راحت و آسوده ناخن های خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که متخصصین ما با رعایت بهداشت ناخن، برای شما ناخن های بسیار زیبا و جذابی را پدید می آورند.

4-لاک ژل

لاک ژل یکی از بهترین خدمات برای تقویت، رشد و زیبایی ناخن ها می باشد. لاک ژل به دلیل داشتن کراتین، صدف ناخن را تقویت کرده و باعث می شود که ناخن ها رشد خوبی داشته باشند. در این روش از سوهان استفاده نشده و ناخن ها هیچ آسیبی نمی بینند. به راحتی می توانید در هر زمان که خواستید آنها را بردارید و در عین حال ناخن های سالمی داشته باشید.

کسانی که از کاشت ناخن استفاده کردند، نگران نباشند! لاک ژل برای ناخن های آنها نیز کاربرد داشته و درخششی چشمگیر را بر ناخن هایشان به وجود می آورد.

4-نگهداری از ناخن

خدمات ناخن در غرب تهران

برای نگهداری از ناخن هایتان چه کار هایی انجام می دهید؟ چه مراقبت هایی می تواند ناخن های شما را زیبا تر، سالم تر و محکم تر کند؟ همانطور که می دانید با استفاده از بهترین خدمات ناخت در غرب که در سالن ناتالی می توانید ناخن هایی محکم و زیبا داشته باشید.

به غیر از بهترین خدمات ناخت در غرب تهران یعنی در سالن ناتالی خودتان در خانه چه کار هایی برای تقویت ناخن ها می توانید انجام دهید؟

برق ناخن را فراموش نکنید.

زدن برق ناخن به تنهایی می تواند ناخن های شما را محکم تر کند. با زدن برق ناخن می توانید به سادگی باعث درخشش و محافظت از ناخن هایتان شوید.

همیشه نوشته روی لاک ناخن را بخوانید.

دقیقاً مانند مواد آرایشی و بهداشتی، همه مارک های لاک ناخن مانند هم نیستند، بنابراین حتماً یک محصول مناسب را خریداری یا استفاده کنید. بهتر است تا از لاک هایی که حاوی مواد شیمیایی سمی مانند دیبوتیل فتالات، فرمالدئید و تولوئن هستند استفاده نکنید، زیرا این سموم می توانند باعث شکنندگی، شکافته شدن و ترک خوردگی ناخن های شما شوند.

ناخن هایتان را همیشه مرطوب نگه دارید.

شما بدون مرطوب کردن صورت خود نمی خوابید، بنابراین چرا ناخن های شما باید متفاوت باشد؟ می توانید از ترکیب روغن بادام و آووکادو استفاده کند تا کوتیکول ها و ناخن ها را آبرسانی کند به هر حال هر روغن غنی از مواد مغذی یا مرطوب کننده این کار را انجام می دهد.

در هنگام ظرف شستن حتما دستکش دستتان کنید.

هر زمان که مشغول تمیز کردن مواد شیمیایی خشن، باغبانی، ظرف شستن و یا انجام هر کاری هستید که باعث خیساندن دستان شما شود، بهتر است از دستکش های مخصوص استفاده کنید. از دستکش های لاستیکی، وینیل، نیتریل یا پلاستیک استفاده کنید  برخی از آنها دارای آستر پنبه هستند.

کاشت ناخن خوب در تهرانسر

قیمت کاشت ناخن در غرب تهران

برای استفاده از مجهز ترین خدمات ناخن در غرب تهران به سالن ناتالی مراجعه کنید.

سالن زیبایی ناتالی با ارائه ی خدمات ناخن در غرب تهران در هر زمان، شما عزیزان را با به روزترین و پیشرفته ترین خدمات و مواد ناخن آشنا کرده و همواره برای دو چندان کردن زیبایی شما تلاش می کند.