خدمات ناخن: مراقبت های ناخن

خدمات ناخن

در این مطلب می خواهیم برای شما از خدمات ناخن و مراقبت های آن صحبت کنیم تا ناخن های تمیز و زیبا داشته باشید. معمولا به دلیل خانه داری یا شاغل بودن، افرادی هستند که فرصت نمی کنند تا به ناخن های خود رسیدگی کنند. حال آنکه داشتن ناخنی زیبا و مرتب، شما را چندین درجه زیباتر نشان می دهد. می توانید برای خواندن مطلب خدمات رنگ مو، به سایت مراجعه نمایید و این مطلب را بخوانید.

خدمات ناخن: از ناخن های خود چگونه مراقبت کنیم

ناخن های خود را کوتاه کنید.

کوتاه کردن و چیدن ناخن ها، آنها را از رشد نامناسب و زشت دور می کند. همیشه سعی کنید که پس از حمام یا شستن دست ها، ناخن هایتان را کوتاه کنید، چون آن زمان ناخن هایتان نرم تر است. اگر می خواهید دور ناخن هایتان را مرتب کنید، از سوهان ناخن استفاده کنید.

از براق کردن ناخن ها خودداری کنید

مدام به ناخن های خودتان لاک نزنید و آنها را براق نکنید. این کار باعث شکنندگی و آسیب رساندن به ناخن هایتان می شود.
اگر دوست دارید در خدمات ناخن از رنگ های مات استفاده کنید یادتان باشد که هر یک مدت به ناخن هایتان استراحت بدهید و آنها را پاک نگه دارید.

مراقبت های ناخن

روغن بزنید

با روغن یا کِرم زدن ناخن های خود، آنها را محکم و سالم نگه دارید. همانند دیگر نقاط بدن، باید ناخن ها هم آبرسانی شود. پیش از خواب، سعی کنید با روغن آوکادو یا بادام ناخن ها را نم دار کنید و از خشک شدن یا شکنندگی آنها خودداری نمایید.
اگر نمی توانید از روغن بادام یا آوکادو استفاده کنید، به آنها رژ لب بزنید.

به رژیم غذایی خود پروتئین و اومگا 3 اضافه کنید.

کراتین، پروتئینی است که ناخن ها نیاز دارند تا بتوانند شاداب باشند. خوب است که ماهی، آجیل و لوبیا را به رژیم خود اضافه کنید تا ناخن های زیبایی داشته باشید.
امیدواریم از مطلبی که در خصوص خدمات ناخن و نگهداری از آنها بود، راضی بوده باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =