دانستنی های کراتینه ی مو

کراتینه و صافی مو

در این مطلب برای شما در خصوص نقاط قوت و ضعف کراتینه ی مو خواهیم گفت. با ما همراه باشید. موها همیشه در معرض آسیب و شکنندگی هستند. برای خواندن مطلب درباره ی اپیلاسیون می توانید به سایت مراجعه کرده و آن را با دقت بخوانید.
در دنیا کسانی که موهای زیبا و پرپشت و البته زیبا دارند، زیاد نیستند. درحالیکه بقیه ی مردم روزانه با وز شدن، بهم ریختگی، کم شدن و… هر روزه دست و پنجه نرم می کنند و البته از ماسک های عجیب و غریب برای حمایت از موهای خود استفاده می کنند که فایده ای ندارد. پس بیایید یک بار برای همیشه از شر این ماسک ها خلاص شوید و موهای خود را به علم روز بسپارید.

چرا کراتینه ی مو؟

کراتینه اصلی ترین پروتئینی است که در موهای ما وجود دارد. البته نه تنها موها کراتینه دارند بلکه پوست هم کراتینه دارد. کراتینه فرآیند شیمیایی است که در آن موهای زبر و ضخیم، نرم می شوند.

آیا کراتینه کردن مطمئن است؟

اگر درست و با رعایت اصولی که باید، انجام شود حتما. هرچند همه ی روش های آن طبیعی نیست.

چه موهایی باید کراتینه شود؟

موهای ضخیم، فرفری و یا مجعد که دوست داریم نرم تر، صاف تر، یا از چین ها و جعدهای آن، کمتر شود.

چه کسانی نباید کراتینه کنند؟

کسانی که موهای کم پشت دارند، حامله هستند یا افرادی که نسبت به فرآیندهای شیمیایی حساسیت دارند. ابتدا مطمئن شوید که این درمان برای شما، عوارض جانبی نداشته باشد، سپس به انجام آن، بپردازید. کارشناس و استایلیست خودتان باشید و بهترین مارک ها را برای خود انتخاب کنید.

چه سوالاتی برای کراتینه باید پرسید؟

از ما بپرسید که آیا کراتینه ی مو برای موهای شما مناسب است و یا آنها را دچار آسیب و شکنندگی می کند. اگر پاسخ مثبت بود، پس از انجام کراتینه ی مو خودداری کنید. اگر موهای شما کم پشت باشد، قطعا با کراتینه دچار آسیب خواهند شد.

کراتینه

مدت زمان باقی ماندن آن چه قدر است؟

بستگی به موی شما دارد. کراتینه ی مو می تواند سه تا شش ماه باقی بماند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =