مراقبت های لازم بعد از رنگ و لایت مو

رنگ و لایت مو

همانطور که می دانید بهترین رنگ و لایت مو در غرب تهران را می توانید در سالن زیبایی ناتالی انجام دهید.

بعد از انجام رنگ و لایت مو لازم است تا به نکاتی توجه کنید تا هم موهایتان سالم تر بماند و هم رنگ هایلایت هایی که در آوردید دیرتر خراب شود.

در مطالب قبلی شما را با نکاتی در خصوص ماسک مو طبیعی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص خدمات بهترین رنگ و لایت مو در غرب تهران و همچنین نکاتی که پس از رنگ کردن باید مورد توجه قرار دهید اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

رنگ مو

بعد از رنگ و لایت مو چه کار کنیم؟

تا 72 ساعت شامپو نزنید

در هنگام رنگ زدن مو، لایه کوتیکول شما باز می شود و باعث می شود رنگ راحت به بافت مو نفوذ کند. هنگامی که موهای خود را خیلی زود پس از رنگ کردن شستشو دهید، لایه کوتیکول هنوز هم ممکن است باز باشد که منجر به تخلیه رنگ داخل بافت می شود. سه روز طول می کشد تا لایه کوتیکول کاملاً بسته شود، بنابراین بعد از رنگ کردن موهایتان  هرچه مدت بیشتری منتظر بمانید تا موهای خود را شامپو کنید ، زمان بیشتری برای رنگ گرفتن رنگدانه ها در کوتیکول مو وجود دارد بنابراین ماندگاری رنگ بیشتر می شود.

از شامپو ها و نرم کننده های بدون سولفات استفاده کنید.

سولفات لوره سدیم، به عنوان سدیم اورت سولفات سدیم نیز شناخته می شود، نوعی مواد شوینده آنیونی است که در بسیاری از محصولات بهداشتی یافت می شود. این ماده برای کمک به تولید کف شامپوها و نرم کننده های شما استفاده می شود. با استفاده از سولفات ها، باعث می شوید تا رطوبت و چربی طبیعی سر از بین برود، که ممکن است باعث آسیب به مو های رنگ شده نیز بشود.

برای استفاده از خدمات بهترین مرکز رنگ و لایت مو در غرب تهران با کارشناسان ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =