خدمات رنگ مو: پنج اشتباه در رنگ زدن مو در خانه

خدمات رنگ

در این مطلب می خواهیم از خدمات رنگ مو و چند اشتباه رایج در رنگ زدن موها در خانه، اشاره کنیم. گاهی افراد برای رنگ زدن موهای خود، از رفتن به آرایشگاه ها خودداری می کنند و در خانه بدون توجه به چند نکته ی مهم، موهای خود را رنگ کرده و آسیب به آنها می رسانند. با ما همراه باشید تا از این اشتباه ها، بگوییم. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مراقبت های ناخن به سایت مراجعه کرده و آن را بخوانید.

خدمات رنگ مو:  رنگ زدن موها در خانه

از رنگ کردن موهای خود نترسید و نگران نباشید. خدمات رنگ موی ما به شما کمک می کند تا موهایی زیبا و جذاب داشته باشید و از آسیب زدن به آنها خودداری کنید. اگر در خانه مجبور هستید تا موهای خودتان را رنگ کنید، به چند نکته ای که در ادامه به آن اشاره می شود، خوب دقت کنید:

با دیدن عکس، رنگ مو را انتخاب نکنید

عکس های براق و زیبای جعبه های رنگ مو آن چیزی نیست که شما فکر می کنید. بعضی ها رنگ موی خود را بر اساس عکس جعبه انتخاب می کنند و هنگامی که نتیجه را می بینند متوجه تفاوت رنگ با عکس جعبه می شوند. خدمات رنگ مو پیشنهاد می کند رنگی که بر موهای خود می زنید بر اساس رنگ قبلی یا نوع موهای شما، نتیجه می دهد. بهتر است سایه گرم یا فاقد اکسیدان را انتخاب کنید.

از رنگ شدن صورت خودداری کنید

اگر می خواهید دور صورتتان رنگی نشود، بهتر است اطراف رویش موهای خود و کمی پایین تر، وازلین بزنید.

خدمات رنگ مو

همه ی  رنگ را به یکباره روی موهای خود نزنید

زدن رنگ مو از ریشه تا انتهای ساقه شاید جذاب برسد اما دقیقا این کار اشتباهی است. اگر این کار را با موهای خود انجام دهید، با رگ جوهری مواجه می شوید. اگر می خواهید همه ی موهای خود را رنگ کنید، پنج دقیقه ی آخر به انتهای مو، رنگ را بزنید.

برای خواندن ادامه ی خدمات رنگ مو و پنج اشتباه رایج در رنگ های خانگی، مطالب ما را دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =