خدمات رنگ مو: انواع رنگ مو

خدمات رنگ

در این مطلب می خواهیم در خصوص خدمات رنگ مو و همچنین نکاتی در خصوص موهای رنگ شده برای شما بگوییم. معمولا برای رنگ کردن مو، افراد بسیار دچار تردید می شوند یا با مشاوره های اشتباه، به موهای خود آسیب می رسانند. با دنبال کردن این مطلب امیدواریم شما، رنگ موی مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت مطالب قبلی ما را در خصوص خدمات کراتینه ی مو، بخوانید.

خدمات رنگ مو: برای رنگ کردن مو چه راه هایی مطمئن است؟

ابتدا باید با رنگ های مو آشنا شد تا بتوانیم از مطمئن بودن یا نبودن خدمات رنگ مو بگوییم.

رنگ موی موقت

همانطور که از نامش پیداست، این نوع از رنگ مو به صورت موقت است و بعد از مدتی رنگ تغییر پیدا می کند. هنگامی که با روشن کننده ی مو ترکیب می شود، رنگ موی موقت پوسته یا پوشش مو را که شامل سطح مو می شود، باز می کند و رنگ را به لایه های زیرین می فرستد. سپس پوشش بازسازی می شود و مانع از بین رفتن رنگ مو می گردد.
خدمات رنگ موی موقت آرام آرام از بین نمی رود بنابراین شما همیشه می توانید تفاوت بین موی رشد کرده و موی رنگ شده را ملاحظه کنید. این نوع رنگ مو برای موهای خیلی روشن یا خیلی تیره استفاده می شود: رنگ مو را تغییر می دهد و رنگ خاکستری را می پوشاند. رنگ موی موقت به صورت نامحدود می ماند چون به صورت موقتی ساختار رنگ مو را تغییر می دهد.

خدمات رنگ مو

رنگ موی نیمه موقت:

رنگ موی نیمه موقت فرمول آمونیاک کمتری دارد که بیشتر با روشن کننده ی درجه ی کم ترکیب شده است.رنگ موی نیمه موقت پوشش مو را باز می کند و اجازه می دهد رنگ به آرامی به قسمت زیرین مو برود. رنگ موی نیمه موقت مو را روشن یا قسمت های خاکستری را نمی پوشاند.
خدمات رنگ مو را در مطالب بعدی دنبال کنید تا بیشتر از در این خصوص بدانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 17 =