از خدمات مژه چه می دانید

خدمات مژه

هرگاه دنبال خدمات زیبایی به خصوص خدمات مژه بودید، این را بدانید که پیش از مراجعه به آرایشگاه ها و خدمات زیبایی باید اطلاعات و اشراف کامل در خصوص مژه، رنگ مو، کوتاهی و غیره داشته باشید. شما می خواهید درباره ی رشد مژه های خود مطلب یا مطالبی را بدانید پس با ما همراه باشید تا درباره ی مژه ها بیشتر بدانید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب خدمات ناخن: مراقبت های ناخن، به سایت ما مراجعه نمایید.

چند نکته درباره ی خدمات مژه

این جالب است که هر چیزی که صورت ما دارد، مورد توجه قرار می گیرد. مژه نیز از این توجه، استثنا نیست. اما مژه فقط برای زیبایی چشم نیست! مژه ها از چشم ها در برابر گرد و خاک و دیگر میکروب ها محافظت می کنند. این مطلب، از مهمترین دلایل برای انجام خدمات مژه نیز به شمار می رود.

مژه ها با تعداد کمی که دارند، از قدرتمندترین محافظ های چشم هستند. ممکن است در هر چند روز، یک تار مژه از بین برود و ما اصلا متوجه نشویم، اما مژه ها چه تعداد هستند که هم کار محافظت و هم زیبا سازی چشم را بر عهده دارند؟ مژه های بالایی حدود 200 تار و مژه های پایینی حدود 100 تار هستند.

ققنوس

هر بار که مژه ای از چشم ها می افتد، مژه ای دیگر مانند ققنوس می روید. هر بار که مژه ای می روید، دوباره رشد کرده و دوباره می افتد و رشد هر مژه حدود 45 روز طول می کشد. برای همین است که بعد از حدود یک ماه شما تازه متوجه می شوید که مژه های شما رشد کرده یا نه. طول عمر مژه ها چیزی حدود 120 روز است.

مژه ها

در واقع 8 هفته طول می کشد تا یک مژه دوباره بروید و عمر کند.

مصر باستان

زنان دوران مصر باستان، ماسک هایی برای رشد مژه های خود استفاده می کردند. در واقع خدمات مژه از مصر باستان و دوران قدیم، رواج داشته است.

با ما همراه باشید تا در مطالب بعدی بیشتر از خدمات مژه و مژه ها برای شما بگوییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =