دانستنی هایی درباره ی خدمات کوتاهی مو

خدمات کوتاهی مو

در این مطلب در خصوص خدمات کوتاهی مو و شیوه های کوتاهی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در این مطلب دانستنی های مهمی را پیش از کوتاه کردن موهای خود، بدانید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب خدمات رنگ: انواع رنگ مو به سایت مراجعه کرده و آن را بخوانید.

خدمات کوتاهی مو:

ابتدا باید تشخیص دهید که موهای شما آسیب دیده؟ اگر آسیب های زیر را دارد بهترین راه کوتاهی آنهاسات.

 آیا موخوره داشته و به کوتاهی مو نیاز دارید؟

اگر موخوره به جان موهایتان افتاده بهترین راه برای خلاصی از آنها، کوتاه کردن آن قسمت های موخوره است. دیدن و تشخیص داشتن موخوره کاری راحت و آسان است. با یک نگاه به انتهای موهای خود می توانید متوجه شوید که آیا موهایتان نیاز به خدمات کوتاهی مو دارند یا خیر؟

کوتاهی مو

موهای رنگ شده ی شما آسیب دیده است؟

اگر موهایتان را تا کنون رنگ کرده اید، می دانید که در معرض آسیب قرار گرفته اند. اکسیدان و رنگ کردن پایین موها در عین زیبایی، به مو آسیب می زند و انتهای آن را دچار زبری و خشنی می کند. این را در نظر داشته باشید که دنباله و انتهای مو، قدیمی ترین و آسیب پذیر ترین قسمت موها هستند و در صورت آسیب دیدن به خدمات کوتاهی مو نیاز دارند. این بدان معناست که اگر موهای خود را مرتب رنگ می کنید باید از آسیب دیدن و خراب شدن موها با کوتاه کردن و یا چیدن، از آسیب به آن قسمت خودداری کنید.

مانند موهای رنگ شده، موهای سوخته شده با سشوار یا اتو مو، باید چیده شوند. اگر موهای شما سوخته شده، اول از همه به صورت زبر یا ساکن دیده می شود. حتی گاهی موهای موج دار یا صاف شده هم بی روح هستند و این نشان از آسیب دیدن این قسمت است. بنابراین بهترین راه مراجعه به خدمات کوتاهی مو است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =