3 راهکار مراقبت مو در بهترین آرایشگاه غرب تهران

بهترین آرایشگاه غرب تهران

در این مطلب بر آن هستیم تا از 3 راهکار مراقبت مو در بهترین آرایشگاه غرب تهران بگوییم. با ما همراه باشید. پیشتر نیز به معرفی چند ماسک مو طبیعی بهترین آرایشگاه غرب تهران پرداختیم. برای خواندن این مقاله می توانید به مطلب قبلی مراجعه نمایید.

بهترین آرایشگاه غرب تهران چه راهکاری برای مراقب مو دارد؟

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم،در این مطلب می خواهیم از 3 راهکار مهم که در مراقبت از مو در بهترین آرایشگاه غرب تهران توصیه می شود، بگوییم. این سه راهکار عبارتند از:

راهکارهایی برای شستشوی مو

ممکن است این فکر به ذهنتان خطور کند که مگر شستن مو هم راهکار می خواهد؟ در پاسخ باید گفت بله! بسیاری از افراد در شستن موهای خود دقت کافی را نداشته و باعث می شوند تا موها آسیب ببینند. اما با رعایت چند نکته می توان موها را به خوبی شست و باعث درخشش و زیبایی و رشد خوب آنها شد.

قبل و بعد از شستن مو

روغن نارگیل: همانطور که در مقاله قبلی از این ماسک مهم معرفی کردیم، باید گفت که استفاده از روغن نارگیل یک ساعت پیش از حمام، تاثیر به سزایی در درخشش و رشد موها دارد.

استفاده از آب  سرد یا ولرم

برای شستن موها از آب گرم و داغ به هیچ وجه استفاده نکنید. آب داغ باعث می شود تا انتهای مو آسیب دیده و خشک شود. به همین دلیل از آب سرد یا ولرم استفاده کنید تا موها همیشه شاداب بمانند.

مراقبت از مو

شامپو را رقیق کنید

حقیقت تلخ آن است که استفاده از شامپو ها باعث می شود تا موها روغن خود را از دست داده و خشک شوند. برای جلوگیری از خشک شدن موها، نصف شامپو را پر از آب کنید تا شاپو رقیق شود.

در مطالب بعدی از دیگر راهکارهای مراقب مو در بهترین آرایشگاه غرب تهران بیشتر خواهیم گفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یک =