آموزش نگهداری و مراقبت از کاشت ناخن

ناخن

همانطور که می دانید ناتالی بیوتی به عنوان بهترین مرکز کاشت ناخن در تهرانسر شناخته شده است. در مطالب قبلی شما را با راهکار های مراقبت از مو آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد بهترین و مجهزترین مرکز کاشت ناخن در تهرانسر و همچنین نحوه مراقبت از ناخن هایتان اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

کاشت

کاشت ناخن چیست؟

ناخن های کاشت ناخن های مصنوعی هستند که از پلاستیک اکریلیک ساخته شده اند و روی ناخن های طبیعی شما قرار می گیرند. این کار می تواند برای مطابقت با فرم ناخن یا افزایش طول ناخن انجام شود. آنها برای افرادی مناسب هستند که ناخن های بلند تری را می خواهند اما در رشد ناخن های خود مشکل دارند یا ناخن های ضعیفی دارند که به راحتی می شکنند.

سردرگمی بین کاشت و ژلها سخت آسان است، به خصوص که سالن های بیشتری هر دو را ارائه می دهند. این دو با یکدیگر مشترک هستند و هر دو بخشی از خانواده آکریلیک هستند که هفته ها عمر می کنند و می توان از آنها برای افزودن طول به ناخن ها استفاده کرد. تفاوت در نوع پلاستیکی است که از آنها ساخته شده است.

اگر ناخن های بلند تری می خواهید، ناخن کار ممکن است یک نوک تا انتهای تخت ناخن خود را بچسباند و ژل اکریلیک را روی قسمت بالای آن بمالد. روش دیگر برای اضافه کردن طول استفاده از “فرم” است، که مانند یک کارت کوچک است که ناخن کار نوک ناخن را در اطراف خود ایجاد می کند.

کاشت ناخن چطور انجام می شود؟

مخلوطی از مایع و پودر برای ایجاد یک لایه محافظ سخت روی ناخن های طبیعی استفاده می شود تا ظاهر آنها بلند تر و قوی تر شود.

دوام کاشت ناخن چقدر است؟

کاشت ناخن را می توان برای مدت زمان طولانی روی دست نگه داشت به شرطی که هر 2 و 3 هفته یکبار آن را تمدید کنید. من پیشنهاد می کنم هر سه ماه یک بار کاشت را بردارید تا ناخن های طبیعی بتوانند نفس بکشند.

می توان ناخن های طبیعی شما را نیز به روش ترمیم درمان های IBX درمان کرد. این روش درمانی نوآورانه باعث بهبود لایه های بالایی سطح ناخن می شود.

ترفند نگهداری از ناخن های کاشت در منزل

بسیاری از افراد برای داشتن ناخن های طبیعی قوی تر از ناخن های کاشت استفاده می کنند اما در واقع کاشت به ناخن های طبیعی برای طولانی مدت ضعیف و آسیب وارد می کند. بهتر است مدت طولانی کاشت روی ناخن نماند.

برای نگهداری آنها در خانه، از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در برابر آب خودداری کنید و سعی کنید پوشیدن دستکش های محافظ برای تمیز کردن خانه و شستشوی گلدان را رعایت کنید. همچنین برای حفظ بستر سالم ناخن و کوتیکول ها توصیه می شود که از یک روغن کوتیکول خوب استفاده کنید.

مزیت های کاشت ناخن

از ناخن های طبیعی در برابر اثرات مضر محافظت کنید.

از نظر زیبایی بسیار جذاب و شیک است و می توان به آنها هر شکل و طولی داده شود،

آنها بسیار مقاوم هستند و از ترک ناخن جلوگیری می کنند، بنابراین برای خانمهایی که ناخن ضعیف تری دارند و تمایل به شکستن دارند بسیار مناسب است.

نگهداری آن هر 15 روز یکبار است (بستگی به رشد ناخن شما دارد) و بسیار با دوام هستند.

ناتالی بیوتی به عنوان بهترین سالن کاشت ناخن در تهرانسر ناخن هایتان را جذاب تر می کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =